Nové Pánské podzimní mikina, teplá mikina, Módní mikina a tričko slevy
domů >  Shipping & Returns

Shipping & Returns

Otázka - dostanu potvrzení objednávky?
Po zadání objednávky uvidíte obrazovku s potvrzením objednávky s podrobnostmi o tom, co jste koupili, o nákladech a možnostech doručení. V tomto okamžiku obdržíte také e-mailové potvrzovací dopis, který vysvětluje podrobnosti o vašem záznamu. Tento e-mail však neindikuje, že vaše objednávka byla nebo je zpracovávána nebo potvrzena ke koupi smlouvy.

Jakmile objednávku zpracujeme, obdržíte druhý e-mail s podrobnostmi o nákupu a potvrdíte, že vaše objednávka byla zpracována. V případě doručení do Spojeného království vám také budeme informovat o referenčním čísle sledování. Pokud jste podepsali zámořskou dodávku, dodávka v Bahrajnu potvrdí, že shromáždila vaše zboží, které vám bylo doručeno, a informuje vás o vašem čísle sledování. Klepnutím na odkaz odkazu pro sledování se dostanete na expresní webové stránky, kde můžete vidět průběh doručování.

Problém - můžu sledovat mé doručení?
Pro sledování průběhu objednávky můžete použít unikátní měřicí odkaz. Vaše číslo můžete najít v historii objednávek.

Kurýrní společnost musí podepsat, aby zajistila bezpečný příjem vašeho zboží. Pokud nemůžete shromáždit a podepsat první návštěvu posla, můžete ji nechat u souseda nebo na bezpečném místě (tj. Skrytý pohled a déšť). Telefonní karta bude umístěna na vašich dveřích a upozorní vás, že je to hotovo. Naši kurýři budou ve většině oblastí doručeni do 21:00!

Kurýr se pokusí znovu doručit až tři (3) krát, pokud je zásilka neúspěšná po třetím pokusu, vrátí se k nám a vrátíme se. Vyhrazujeme si právo na opakované účtování nákladů na doručení.

Další informace můžete kontaktovat náš tým pro zákazníky prostřednictvím e-mailu a budou vás vyšetřovat.

Back
www.autosklo-tir.cz Copyright @2019All Rights Reserved.
oficiální sportovní obchody | mikiny slevy |Sportovní obuv velkoobchod |